^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

 LietuviųEnglish (UK) 

Naujienos

IIc klasės išvyka į Vilnių – žinių, bendrystės ir įspūdžių diena

Gegužės 14 d. IIc klasės 18 mokinių leidosi į turiningą ir įspūdžių kupiną ekskursiją į Vilnių. Pirmasis sustojimas – MO muziejus, kuriame mokiniai dalyvavo edukacijoje, skirtoje grupės formavimui nepamirštant savęs. Užsiėmimo metu buvo kalbama apie bendrystę, tarpusavio ryšį, gebėjimą būti komandos dalimi ir kartu išsaugoti savo individualumą.

Edukacija skatino mokinius geriau pažinti vieniems kitus, stiprinti pasitikėjimą bei bendravimo įgūdžius. Vėliau kelionė tęsėsi Energetikos ir technikos muziejus muziejuje, kur mokiniai dalyvavo edukacinėje ekskursijoje „Energijos virsmas“.

Ekskursijos metu jie susipažino su energijos rūšimis, jos panaudojimu bei technologijų raida, o įvairūs eksponatai ir interaktyvios veiklos leido žinias patirti praktiškai. Po įdomių veiklų visi sočiai papietavo, pasidalijo dienos įspūdžiais ir kupini geros nuotaikos grįžo namo.

Tai buvo diena, kupina naujų patirčių, žinių, bendravimo ir smagių akimirkų kartu!

Mokytoja Ramutė Mikalauskienė

Copyright © 2026. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.