
Molėtų stadione vyko gimnazijos vaikinų tarpklasinis futbolo turnyras, skirtas Pasaulinei dienai be tabako, kuri minima gegužės 31 dieną. Turnyre dalyvavo keturios gimnazistų komandos.
Dviejose aikštelėse vyko pasiaukojantis žaidimas, netrūko įspūdingų momentų, visoms komandoms sužaidus tarpusavyje paaiškėjo šio turnyro prizininkai:
I vieta - Žuko įmonė (IIIb)
II vieta - Ia
III vieta - Id
Prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir atminimo dovanėlėmis, kuriuos įsteigė Utenos visuomenės sveikatos biuras ir Molėtų gimnazijos sveikatos priežiūros specialistė Dalia. Ačiū Edvinui Č. už pagalbą teisėjaujant.
Mokytojas Ramūnas Knezys