

Balandžio 30 dieną jau septintą kartą visoje Lietuvoje vyko nacionalinis aplinkosauginis projektas – „Atliekų kultūra“ 2026 egzaminas, kurį globoja Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija. Egzamino metu dalyviai gilino žinias ne tik apie atliekų rūšiavimą, bet ir apie atliekų mažinimą, perdirbimą, antrinį panaudojimą bei atsakingą vartojimą.
Šiame aplinkosauginiame projekte aktyviai dalyvavo ir Molėtų gimnazijos mokiniai. Geriausiai sekėsi Ib klasės mokiniams – už aktyvų dalyvavimą ir gerus rezultatus jie buvo apdovanoti paskatinamuoju prizu.
Mokinius dalyvauti egzamine paskatino biologijos mokytoja Regina D., kuri skatino domėtis aplinkosaugos klausimais ir ugdyti atsakingą požiūrį į vartojimą bei atliekų tvarkymą.
Džiaugiamės mokinių aktyvumu ir pasiekimais bei tikimės, kad įgytos žinios prisidės prie dar atsakingesnio požiūrio į aplinkos saugojimą.
Geografijos mokytoja Rasa Čekuolienė