

Jau ne vienerius metus Molėtų gimnazija dalyvauja Vilnius TECH nuotolinio ugdymo programoje „Ateities inžinerija“. Gegužės 21 dieną vyko devintojo sezono finalas, į kurį atrankos būdu pateko ir jame dalyvavo dvi Molėtų gimnazijos komandos.
IIId klasės komanda – Adomas Z. ir Kristupas N., – pasirinkę „Ateities inžinerijos“ (AI) tematiką „Finansų dirbtuvės: augink savo turtą“, parengė projektinį darbą „Trumpalaikės prekybos finansų rinkose strategijos efektyvumo analizė“. Jų projektinis darbas šioje tematikoje įvertintas I vieta.
IId klasės komanda – Justinas B., Joringis G., Benas S., Matas Š. ir Karolis T., – pasirinkę AI tematiką „Virtualios realybės technologijos“, sukūrė virtualios realybės žaidimą „Eco Hero“, skirtą šiukšlių rūšiavimo kosmose temai. Šios komandos projektas pelnė Vilnius TECH prizą.
Organizatorių nuotraukos

