Nuoširdūs padėkos žodžiai šiandien skambėjo mokytojams ir visiems gimnazijos darbuotojams, kurie kasdien lydėjo, palaikė, mokė ir augino.
Tai akimirka, primenanti, kad svarbiausi dalykai lieka ne pažymiuose, o žmonėse, kuriuos sutinkame savo kelyje.
Dėkojame abiturientams už jautrius, nuoširdžius ir šilumos kupinus padėkos žodžius.