

Šiandien Molėtų gimnazijos pedagogams pristatytos veiklos iš „Erasmus+“ projektų.
Direktorė Rimutė Guobienė, muzikos mokytoja Rūta Vekerotienė ir septyni gimnazistai lankėsi Šiaurės Makedonijoje, Gevgelijos mieste. Anglų kalbos mokytoja Kristina Kumelytė pristatė stažuotės Ispanijoje, Malagoje, kur patirties sėmėsi su informatikos mokytoja Gražina Žaliene, veiklas.
Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

