^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Baigėsi trečioji Sąmoningumo didinimo mėnesio BE PATYČIŲ savaitė

Molėtų gimnazijoje trečiąją Sąmoningumo didinimo mėnesio BE PATYČIŲ savaitę toliau vyko įvairios veiklos. Gimnazistai su klasių vadovais kūrė „Draugystės receptus“ ir juos eksponavo gimnazijos koridoriuose.

IIa klasės mokiniai su mokytoja Stase Stundiene per anglų kalbos pamokas kūrė pristatymus patyčių prevencijos tema, sprendė kryžiažodžius. Vyko akcija „Pakviesk draugą (ir ne tik draugą) nusifotografuoti su šypsenėlėmis“. Kovo 19 dieną Ic klasė dalyvavo pirmokų akcijoje „Padovanokime šypseną kitiems“. Ruošdamiesi susitikimui su darželinukais, gimnazistai gamino „šypsenėles“, rašė ant jų linkėjimus. Deividas Girdvilis, Ilona Pateckytė ir Viltautė Valeikaitė svečiavosi  Molėtų „Saulutės“ lopšelyje – darželyje, kur bendravo, diskutavo, šoko ir žaidė su vaikais.  Įdomiausia savaitės veikla - eksperimentas „Diena be telefono. Diena su draugu“. Pertraukų metu kūno kultūros mokytojai Kristina Knezienė, Onutė Sakalauskienė, Ramūnas Knezys kvietė mėgstančius sportuoti gimnazistus žaisti stalo futbolą, stalo tenisą, smiginį, šaškėmis, pašokti ritminį šokį. GO klubo vadovas, mokytojas Jonas Kraujelis mokė žaisti intelektualųjį japonų žaidimą. Veikė „Muzikinė salelė“, o joje dainavo ir grojo gimnazistai su mokytoja Rūta Vekerotiene. Meno žmones dailės mokytoja Ramutė Mikalauskienė mokė lipdyti iš molio. IIb klasės mokiniai ir patys žaidė, ir draugus kvietė pažaisti tvisterį, pasukti galvą ir atspėti žodį. Tądien gimnazijos televizorius demonstravo skaidres „Ar mobilieji telefonai kenkia sveikatai?“, kurias parengė bibliotekos vedėja Vida Juknevičienė. Smagu, kad visą savaitę netrūko įsimintinų renginių.

Jolanta Liubeckaitė

 

   

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.