^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Jau keturioliktą kartą Ukmergę drebino tarptautinė moksleivių mišrių chorų šventė „Dainuoju Lietuvą kaip džiaugsmą“

Tradicinė chorų šventė, organizuojama Ukmergės A. Smetonos gimnazijos, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, vyko Ukmergės kultūros centre.

Joje dainavo Ukmergės A. Smetonos gimnazijos, Prienų „Žiburio“, Kauno „Saulės“ gimnazijų, Biržų „Saulės“ gimnazijos choras“ Solis Ortus“, Molėtų gimnazijos choras „MG“, Dukstynos pagrindinės mokyklos ir Latvijos Livani vidurinės mokyklos chorai. Šį koncertą mokiniai dovanojo  miesto bendruomenei. Iškilmingai skambėjo lietuvių ir užsienio autorių kūriniai ir jų interpretacijos. Renginį vedė muzikos mokytoja Jūratė Martinkutė.  Po koncerto Ukmergės A. Smetonos gimnazistai visus sukvietė į smagią vakarušką. 

Šventės nuotraukas rasite čia: https://www.smetona.ukmerge.lm.lt/images/naujienos/2019_choru_svente/index.html

Šventės filmą rasite čia: https://www.youtube.com/watch?v=kkYUcbyNbAA&feature=share 

Muzikos mokytoja R.Vekerotienė

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.