^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Paroda „Kūryba prikelia naujam gyvenimui“

Išmesdami įvairias atliekas nesusimąstome, kad visa tai galima labai kūrybingai panaudoti. Molėtų gimnazijos I –III klasių mokiniai technologijų pamokose kūrė įvairius dirbinius iš siūlų, vielos atliekų, karoliukų, kartoninių dėžių, trikotažo juostelių, popieriaus ir kt.

Visi darbai eksponuojami gimnazijoje surengtoje parodoje. Tai nuotaikinga, spalvinga, kūrybinga, išradinga pavasarinė kompozicija.

Gimnazistų darbai patiks tiems, kas nori originaliai papuošti interjerą, kam nesvetimos šių dienų ekologijos problemos. Kuo daugiau žmonių turės tokį požiūrį, tuo ekologiškesnėje šalyje gyvensime rytoj.

Technologijų mokytoja  Zita Spranginienė

Jolantos Liubeckaitės nuotraukos

 

 

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.