^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

VU diena Molėtų gimnazijoje

Jau  tradicija tapusi Vilniaus universiteto diena, Molėtų gimnazijoje vyko ir šiais mokslo metais. Balandžio 18 d. gimnazistams vesti pamokų atvyko 7 garbingi Vilniaus universiteto profesoriai, dėstytojai, kuriuos kvietėme, atsižvelgdami į mokinių ir mokytojų pageidavimus.

VU Filologijos fakulteto dekanas bei Lietuvių k. katedros docentas A. Smetona III kl. gimnazistams vedė pamoką „Filologija šiandien“, Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto profesorius  R. Skyrius II kl. gimnazistams - „Šiuolaikinio verslo matematika“.  Besidominančius medicinos studijomis, apie medicinos studijų galimybes supažindino  studijų specialistė J. Soldatova. Ką veikia neurobiologai  pasakojo VU Gyvybės mokslų centro  neurobiologijos ir biofizikos katedros vedėjas,  profesorius  O. Rukšėnas,  Lietuvos fizikas, habilituotas fizinių mokslų daktaras, Fizikos fakulteto katedros vedėjas, profesorius  V. Balevičius IV kl. gimnazistams dėstė ką bendro turi  krepšinis ir magnetinis rezonansas, o Teisės fakulteto   profesorius, habilituotas teisės daktaras V. Nekrošius ketvirtokams dėstė apie teisę kasdienybėje, Istorijos fakulteto  docentas A. Streikus -  „Lietuva – seni ir nauji pasakojimai“.

Dėstytojų pamokos gimnazistams suteikė galimybę ugdytis ne tik dalykines ir bendrąsias kompetencijas, bet ir ugdymo karjerai kompetencijas, supratimą apie sąmoningą profesinį pasirinkimą bei pažinimą.

Valerija Mateikienė, UK koordinatorė

 

 

 

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.