Gimnazijos talentai 2019

Balandžio 19 d. mokinių taryba organizavo gimnazijos talentų konkursą. Konkurse varžėsi 5 gimnazistai. Deividas Girdvilis iš Ic klasės, pakerėjo visus grojimu, Viltautė Valeikaitė, taip pat iš Ic klasės, pasirodė puikiu dainavimu ir kompiuterine grafika, Rusnė Dabužinskaitė iš IIb klasės, grojo ir dainavo, Motiejus Laurinavičius, taip pat iš IIb klasės, labai mėgsta filmuoti, tad pademonstravo filmuotą medžiagą, Agnė Žvinytė iš IIIa klasės – fotografuoja ir pristatė savo fotografijas.

Turėjome ir svečių. Fausta Michnevičiūtė iš Alantos gimnazijos ir Ugnė Liubertaitė iš Inturkės pagrindinės mokyklos pasirodė su muzikavimu. Tarp talentų pasirodymų organizuota astronomijos viktorina, kurios metu teisingai atsakiusieji į klausimus, pamaloninti saldžiais prizais.

Komisijos, susidedančios iš direktorės pavaduotojos G. Marcinkėnienės, muzikos mokytojos R. Vekerotienės, teatro mokytojos J. Žalalienės ir buvusios gimnazistės, dabar studijuojančios Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje Ž. Dubnikovaitės, sprendimu, šių mokslo metų gimnazijos talentu tapo Deividas Girdvilis, tad jam ir atiteko pagrindinis prizas, įsteigtas Molėtų astronomijos observatorijos, naktinė ekskursija į observatoriją.

V. Mateikienė