Respublikinis vieno kūrinio konkursas „Labas”

Balandžio 17 dieną Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje  vyko kasmetinis respublikinis  vieno kūrinio konkursas „Labas” (šiais metais paminėtas gražus penkiolikos metų jubiliejus).

Konkurso tikslas – skatinti mokinių estetinę meninę veiklą, kūrybinę iniciatyvą, lavinti ir realizuoti mokinių kūrybiškumą, skatinti skaityti, kurti ir pažinti save per skaitomą ir kuriamą tekstą. Konkurse dalyvavo moksleiviai net iš 30 respublikos miestų bei rajonų. Organizatoriams reikėjo perskaityti ir įvertinti net kelis šimtus mokinių kūrybinių darbų. Geriausi pakviesti į baigiamąjį šventinį renginį.

Gilias tradicijas turintis konkursas ypatingas tuo, jog kūrybą vertina moksleiviai.  Jau kelerius metus vertinimas paįvairintas originalia idėja – darbus vertino ir palikę gimnazijos suolą mokiniai – studentai.

Konkurse dalyvavo ir gavo Pagyrimo raštą už gerą kūrybą IIa klasės mokinė AKVILĖ VOROBJOVAITĖ (prozos sekcija). Sveikiname Akvilę ir linkime, jog meniškas žodis ją lydėtų ilgus metus!

Lietuvių kalbos mokytoja Daiva Sičiūnienė