^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

STEAM edukacinė veikla „Nuo idėjos iki lėktuvo“

Birželio 5 dieną vyko strateginių tarpmokyklinių partnerysčių projekto „Innovative Generation“ vietos veikla susijusi su STEAM - „Nuo idėjos iki lėktuvo“. 

I - III mokinių grupė drauge su mokytojomis L. Valbasaite ir L. Guobiene turėjo neeilinę galimybę iš arčiau susipažinti su aviacija dalyvaudami  edukacinėje pamokoje VGTU  A. Gustaičio aviacijos institute. Universiteto prodekanas dr. Darius Rudinskas skaitė paskaitą apie lėktuvus, dronus, jų savybes. Gimnazistai kartu su dėstytoju aiškinosi, kodėl lėktuvai gali skristi, nagrinėjo elementarią lėktuvo sandarą, pagrindinius skrydžiui reikalingus komponentus, išgirdo įvairiausių faktų, drąsiai klausė dėstytojo, sužinojo atsakymus į rūpimus klausimus bei apžiūrėjo keletą lėktuvų aviacijos instituto angare. Mokiniai sužinojo daug naujų faktų apie aviaciją, jos sąsajas su fizika, inžinerija.

Vėliau vyko praktinė su STEAM susijusi veikla, kurios metu mokiniai patys sukonstravo bepiločio lėktuvo modelį iš putplasčio detalių, varžtų ir medinių smeigtukų. Veiklos pabaigoje sukonstruotus orlaivius išbandė lauke. Šios edukacinės veiklos metu mokiniai iš naujo atrado gamtos mokslus, technologijas, inžineriją. Mokiniai lavino kūrybiškumą, techninę kūrybą ir pritaikė praktiškai. 

 Matematikos mokytoja Rimutė Andriukonienė,

 1b klasės mokinė Danielė Arlickaitė

Simonos Umbrasaitės nuotraukos

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.