^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

Edukacinė išvyka į Kauną

pastedGraphic.pngpastedGraphic_1.pngBirželio 6 d.  grupė Molėtų gimnazijos I -  III  klasių mokinių dalyvavo strateginių tarpmokyklinių partnerysčių projekto ,,Innovative Generation“  veiklose, susijusiose  su STEAM.  

Lankėsi Vytauto Didžiojo universiteto Gamtos mokslų ir Informacinių technologijų fakultetų laboratorijose, kur ne tik stebėjo kaip atliekami eksperimentai, moksliniai tyrimai, bet ir patys eksperimentavo. Vėliau vyko į augalinių vaistų, maisto papildų bei homeopatinių vaistų UAB „Aconitum“. Mokiniai susipažino su bendrovės gaminama produkcija, rinka, naujausiomis technologijomis laboratorijose ir gamyboje. Ši išvyka davė mokiniams suprasti, kaip svarbu lankstumas ir gebėjimas greitai prisitaikyti prie nuolat kintančių mokslinių tyrimų krypčių, mokiniai patobulino sprendimų priėmimo įgūdžius, bendravimo ir bendradarbiavimo gebėjimus, įgijo naujų patirčių.

UK koordinatorė V. Mateikienė

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

    

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.