^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Naujienos

STEAM veiklos rajono įmonėse

Gegužės 29 ir birželio 4 dienomis trisdešimt III klasių mokinių, besimokančių chemijos, dalyvavo mūsų rajono įmonių strateginių tarpmokyklinių partnerysčių projekto ,,Innovative Generation“ veiklose, susijusiose su STEAM.

Lankėmės Birutės ir Giedriaus Prakapavičių ekologiniame ūkyje. Nustebino tai, kad galėjome stebėti visą procesą – nuo avių ir ožkų šėrimo, melžimo, priežiūros, pašarų ruošimo iki produktų: sūrių ir jogurtų gaminimo.
Gegužės mėnesį plastikus mokėmės mokykloje, o dabar, apsilankę plastikinių produktų įmonėje UAB ,,Hoda“ Verbiškėse, turėjome progą pamatyti, kaip iš įvairių plastikų žaliavų atsiranda plastikiniai gaminiai ar detalės, kaip gaminiai toliau tikrinami, pakuojami ir keliauja pas užsakovus į žinomas įmones.

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.