Kelionė į Briuselį

Laimėjusi 2018 m. istorijos olimpiados rajono etapą, III b klasės mokinė Agnė Jurgelėnaitė buvo pakviesta dalyvauti respublikiniame etape Rygiškių Jono gimnazijoje, kur pateko į geriausiųjų dešimtuką ir buvo pakviesta vykti į Briuselį. Gegužės mėnesį gimnazistė, kartu su kitais mokiniais, vyko į kelionę.

„Europos Parlamente susipažinome su Lietuvos atstovybės darbu, bendravome su Viktoru Uspaskich ir fotografavomės. Briuselyje aplankėme mini Europos parką, matėme įvairių šalių svarbiausių pastatų sumažintas versijas. Lietuvos pastatas - Vilniaus universitetas. Paliko įspūdį gotikos architektūros paminklas Briugės miesto rotušė ir varpinė. Vėliau vykome į Gentą. Gento katedroje galėjome pamatyti Paulo Rubenso tapybos darbus. Grįždami namo, užsukome į Appelterno modelinių sodų parką Olandijoje. Pasivaikščiojus po sodą, galima ir savo svajonių sodą sukurti. Laukė ilga kelionė per Vokietiją ir Lenkiją, bet džiaugiausi patirtais įspūdžiais,“- pasakojo iš kelionės grįžusi Agnė.

Informavo Agnė Jurgelėnaitė