Naujienos

Gimnazistai - VDU Sumanaus moksleivio akademijoje

Sumanaus moksleivio akademija – tai Vytauto Didžiojo universiteto projektas mokiniams, trokštantiems žinių ir naujų potyrių, rimtai mąstantiems apie savo ateitį ir būsimą profesiją. Šia galimybe pasinaudojo ir Molėtų gimnazijos mokiniai, kadangi tai puiki proga jauniems žmonėms domėtis jiems patinkančia sritimi, sužinoti, kokių būdo savybių reikia vienam ar kitam darbui, labiau pažinti save. Sumanaus moksleivio akademijoje veikia gamtos mokslų, inžinerijos ir verslumo klasės.  Mūsų gimnazistų tarpe populiariausios gamtos mokslų ir inžinerijos klasės, kurias pasirinko 28 I-III klasių mokiniai.

Lapkričio 24 d. įvyko pirmasis Sumanaus moksleivio akademijos užsiėmimas. Deja – nuotolinis. Užsiėmimas skirtas kūrybiškumo ugdymui. Jo metu gimnazistai daug bendravo, mokėsi kūrybiškai spręsti problemas, sužinojo kokiais etapais  vyksta kūrybiško mąstymo procesas, atliko kūrybiškumo užduotis.

Gimnazistų laukia dar trys akademijos užsiėmimai, tai pavasarį universitete vyksiantys praktiniai, laboratoriniai darbai ir baigiamasis Sumanaus moksleivio akademijos baigimo, pažymėjimų gavimo renginys.

Informavo karjeros koordinatorė Valerija Mateikienė