Naujienos

Stebuklinga spalvų galia

Baigiantis metams Utenos rajono visuomenės sveikatos biuro darbuotojų iniciatyva vėl buvo surengtas tradicinis kūrybiškumo konkursas „Stebuklinga spalvų galia“, skirtas psichinės sveikatos dienai paminėti. Jis stebuklingas tuo, kad turi liekamąją vertę – ateinančių metų kalendoriaus mėnesių puslapius papuoš nugalėtojų darbai.

Molėtų gimnazijos mokiniai kartu su dailės  mokytojomis Egle ir Ramute pasitelkę visą fantaziją ėmėsi perteikti užburiančias spalvas ant popieriaus lapo. Vieniems piešiantiems spalvos atsiskleidė rudens užderėjusiose daržovėse, gamtos magijoje, net muzikos garsuose... Gimnazistai nestokojo fantazijos ir net 19 darbų „iškeliavo“ į Uteną kur kompetentinga komisija atrinko 13 darbų. Smagu, kad iš gausos viso rajono dalyvių pateiktų net 88 darbų sėkmė aplankė tiek gimnazistų. Net 6 piešiniai papuoš 2021m. kalendorių, kurie pasieks daugelio rajono gyventojų namus. Puiki sveikatos biuro tradicija kasmet sudomina nemažą būrį mokinių, norinčių dalyvauti ir su savo piešimo darbais bandyti laimę įsiamžinti spalvingame kalendoriuje, kurį vartysime visus metus. 

Nugalėtojai apdovanoti puikiais prizais, kuriuos įsteigė Utenos rajono visuomenės sveikatos biuro darbuotojos, padėkota ir dailės mokytojoms už mokinių skatinimą dalyvauti konkurse ir jame atspindėti savo emocijas ar vizijas. Nugalėtojai Andželika (4b kl.), Tautvilė  (1a kl.), Skaistė (2a kl.), Emilija (2d kl.), Živilė  (4b kl.) ir Augustas (2b kl.) apdovanoti vertingais prizais – termosais – gertuvėmis ir dovanų čekį į „Bangenio“ baseiną. Sveikiname ir džiaugiamės visais dalyviais bei prizininkais.

 

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Dalia Burneikienė