^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Gimnazistai patenkinti paskaitomis

Gimnazija dalyvauja programos „Erasmus+“ KA2 2017 m. strateginių tarpmokyklinių partnerysčių projekte ,,My career in Europe”. Kartu su Kalba.lt vietos veikla - Karjeros ugdymo pamoka: profesinių kompetencijų lavinimas - yra pradėtos organizuoti   nuotolinės praktinės pamokos I gimn. klasių mokiniams. Gimnazistai jau dalyvavo nuotolinėse pamokose „Pasitikėjimas savimi“, „Komandinis darbas“. Mokiniai labai patenkinti, aktyviai dalyvauja paskaitose.

Kristina rašo „... man labai patiko, buvo įdomu, galėjau sužinoti naujų dalykų ir buvo duota daug naudingų patarimų. Labai ačiū už užsiėmimus“. „Labai geros, įdomios, nenuobodžios, praktiškos, naudingos paskaitos“, - taip apibendrina klasės vadovė Valerija. Gimnazistai dar dalyvaus nuotolinėse pamokose: „Tikslų kėlimas“, „Kritinis mąstymas“, „Laiko planavimas“, „Efektyvus mokymasis“. Planuojamos organizuoti nuotolinės pamokos III, IV gimn. klasių mokiniams ir MNLIFE mokymai mokytojams.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė 

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.