^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Šventinės klasių valandėlės – jos kitokios

Kiekvieną gruodį jaučiama švenčių dvasia. Mus supantis šurmulys primena, kad artėja didžiosios metų šventės. Jos šiemet kitokios.  Viskas keičias... Tik tradicijos nesikeičia.  Kiekvienais metais klasių vadovės organizuoja šventines klasių valandėles.  Šiemet jos buvo kitokios – nuotolinės: be gausaus šalia draugų rato, be šventinio klasės torto, be dovanėlių, be apsikabinimų... Todėl klasių vadovėms ir mokiniams teko sunkus uždavinys - susikurti šventinę atmosferą ir parodyti dėmesį vienas kitam. Klasių vadovės ir gimnazistai yra išradingi.

Gražiai organizavo virtualias šventines klasių  valandėles: dauguma buvo pasipuošę kalėdine atributika, sakė palinkėjimus klasės vadovei ir draugams, žaidė nuotolinius kūrybinius žaidimus, prisiminė organizuotus šventinius renginius, žiūrėjo abiturientų ir mokytojos Rūtos kūrybinės grupės atsiųstus sveikinimus, darėsi bendras klasės nuotraukas. Mokiniai išsiskirstė su gera nuotaika, šventiškai nusiteikę.

Ateinančios gražiausios metų šventės bus kitokios: be artimiausių žmonių, geriausių draugų, kurie supa mus kasdien. Bet nepraraskime vilties. Dalinkimės gerumu, švelnumu, geru žodžiu. Tegul kiekvieno mūsų širdyje apsigyvena nuostabaus stebuklo laukimas.

 

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė


 

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.