Naujienos

Besimokanti Molėtų gimnazijos bendruomenė

Mokinių kalėdinių atostogų metu Molėtų gimnazijos mokytojai turėjome galimybę mokytis. Tarpušvenčiu dvi dienas nuotoliniu būdu dalyvavome programos „Erasmus+“ KA2 2017 m. strateginių tarpmokyklinių partnerysčių projekto ,,My career in Europe” mokymuose. Užsiėmimus „MNLIFE. Mokymai, kaip gyventi darnoje“ vedė Kalba.lt  lektorė Asta Blažinskienė.

Mokymuose per Prigimčių ir Intelektų prizmę gilinomės į save ir aplinkinius žmones, t.y. bandėme suprasti ne tik tai, kad visi esame skirtingi, bet ir kuo konkrečiai skirtingi. Naujai įgytas žinias taikėme atlikdami  praktines užduotis: efektyviai komunikuodami  darbinėje bei asmeninėje aplinkoje. Užsiėmimuose įgytos kompetencijos padės ateityje  skirstyti darbus ir pareigas bei efektyviai derinti darbą ir laisvalaikį. Šios žinios leis suvokti savo bei mokinių  unikalų potencialą, gabumus, atrasti darną bei siekti asmeninio efektyvumo.

Suprasdami komandinio darbo efektyvumą dirbant bendruomenėje, besibaigiant mokinių atostogoms dalyvavome Lyderių laiko 3 organizuotuose Bendradarbiavimo kompetencijų ugdymo mokymuose. Nuotolinius užsiėmimus vedė psichologas G.Katulis, kuris įtraukė dalyvius į aktyvų bendradarbiavimą atliekant įdomias užduotis. Šie mokymai patvirtino, kad dirbdami komandoje, lengviau atliekame užduotis, kurios yra sudėtingos ar reikalaujančios daug laiko vienam asmeniui. Supratome, kad darbas komandoje paprastai yra produktyvesnis. 

O nuo šios savaitės vidurio vėl grįžome į pamokas, nors ir nuotolines. Kad ir kiekvienas savo namuose, mes vis tiek išliekame komanda, nes siekiame tų pačių tikslų, ieškome kelių, vedančių į sėkmę.

Molėtų gimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui V.Dubauskienė