^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

„Ar tu plauki?“

Artėjant vasarai ir maudymosi sezonui, prevenciniais ir ugdymo tikslais I ir II klasių gimnazistai  dalyvavo respublikinėje akcijoje  „Ar tu plauki?“, kurią organizavo Lietuvos švietimo ir mokslo ministerija  kartu su Vaikų ir jaunimo centru. Mokinių plaukimo patikrinime dalyvavo mokantys plaukti gimnazistai.

Akcijos metu mokiniai  patys įsivertino savo jėgas plaukimo takelyje, o trenerė įvertinto jų plaukimo įgūdžius: kūno padėties pakeitimą iš vertikalios į horizontalią, išsilaikymą vandenyje  vertikaliai bei horizontaliai ir 200 metrų plaukimo ištvermę. 

Po įvertinimo mokiniams buvo įteikti pažymėjimai su užpildytu vertinimu bei komentarais.

Mokytoja O. Sakalauskienė

  

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.