^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

Pilietinė visuomeninė akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“gimnazijoje

Skaidraus verslo iniciatyva „Baltoji banga“ kartu su asociacija „Investors‘ Forum“ rengia kasmetinę visuomeninę pilietinę akciją „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“. Iniciatyvos globėja – Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Gegužės 21-27 d. vyko jau septintoji akcija, skirta šviesti Lietuvos visuomenę apie šešėlinės ekonomikos žalą ir skatinti atsakingą bei sąžiningą piliečių elgesį. 

Tradiciškai šioje akcijoje dalyvavo ir Molėtų gimnazijos bendruomenė. Ekonomikos mokytojos ekspertės Ritos Kavaliauskaitės iniciatyva parengtas savaitės, skirtos akcijai „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui 2018“, planas. Mokiniai turėjo galimybę peržiūrėti Valstybinės ligonių kasos (VLK)  parengtą filmuką „Kokia privalomojo sveikatos draudimo nauda“, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) parengtą pristatymą, informacinį video „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“, diskutuoti, atlikti interaktyvų edukacinį testą „Ar renkiesi skaidrų kelią?, jį analizuoti. Aktyviai dalyvaudami savaitės renginiuose, mokiniai turėjo galimybę  diskutuoti apie šešėlinės  ekonomikos poveikį kiekvienam žmogui ir valstybei, formuotis sąžiningo veikimo įpročius, kad ateityje  galėtų prisidėti prie valstybės gerovės kūrimo.

Informavo direktorė R. Guobienė 

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.