Lyderystės grupės pokyčių maratonas gimnazijoje

„Tūkstantmečio mokyklų“ programos lyderystės srities mokymų „Pokyčiai. Kultūra. Santykiai“ inicijuotas pokyčių maratonas jau startuoja Molėtų gimnazijoje. Pokyčiai visuomet iššūkis, kita vertus, tai telkia bendruomenės narius ieškoti efektyviausių priemonių tikslams pasiekti.

Skaityti daugiauLyderystės grupės pokyčių maratonas gimnazijoje

Žingsnių iššūkis grįžta

Visus visus visus labai kviečiame prisijungti prie mūsų gimnazijos komandos! MOKYKLOS EINA žingsnių iššūkis sugrįžta! Eikite už savo mokyklą, laimėkite „Samsung“ prizus. Prisijungti galite programėlėje #walk15 arba paspaudę šią nuorodą telefone: https://walk15.app/challenge/12163 , pasirinkite iššūkį Mokyklos eina 2024 - Molėtų gimnazija. Žingsnius skaičiuojame nuo balandžio 27 d. iki birželio 15 d.

Respublikinis moksleivių esė konkursas „Religija ir mokslas: sąsajos ir sankirtos“

Kas antrus metus VDU Katalikų teologijos fakultetas organizuoja respublikinį moksleivių esė konkursą „Religija ir mokslas: sąsajos ir sankirtos“, kurio pagrindinis prizas – kelionė į Kembridžo universitetą.

Skaityti daugiauRespublikinis moksleivių esė konkursas „Religija ir mokslas: sąsajos ir sankirtos“

Išvyka į VU Gyvybės mokslų centrą ir medicinos fakultetą

Grupė II-III klasių gimnazistų šaltą balandžio rytą vyko į VU Gyvybės mokslų centrą. Biofizikos laboratorijoje klausėsi Dr. I.Lapeikaitės paskaitos „Žmogaus bioelektrinių signalų registravimas ir jo pritaikymas – EMG“ bei atliko praktikos darbą, kurio tikslas buvo užrašyti elektromiogramą, įvertinti bei palyginti abiejų rankų jėgą. Praktikos darbui reikėjo ne tik biologijos, bet ir fizikos žinių.

Skaityti daugiauIšvyka į VU Gyvybės mokslų centrą ir medicinos fakultetą

Konstitucija kaip visuomenės sutartis

Šiandien bibliotekoje turėjome puikią galimybę dalyvauti Lietuvos mokslų akademijos skyriaus „Mokslininkų rūmai“ renginių ciklo moksleiviams „Mokslo žinių dienos“ nuotolinėje teisininko, teisėtyrininko, akademiko Vytauto Nekrošiaus paskaitoje „Konstitucija kaip visuomenės sutartis“.

Bibliotekininkė Vida Juknevičienė