Svečiuose – karininkė Kristina

Ketvirtadienį, spalio 28-ąją, gimnazijoje vyko netradicinė pamoka, kurią vedė buvusi gimnazistė, prieš dešimtmetį baigusi mūsų gimnaziją, Mechanizuotosios pėstininkų brigados Geležinis Vilkas štabo vadovybės G4 skyriaus logistikos operacijų vyresnioji karininkė Kristina Klimienė.

Mokiniai sužinojo, kas yra kariuomenė, kam ji reikalinga, kas gali tapti kariu. Pamokos metu karininkė pristatė generolo Žemaičio karo akademiją. Ji pasakojo apie priesaiką, apie galimybę profesionaliai atlikti pareigą Tėvynei, realizuoti save įvairiose veiklose, kuriose reikia daugiausia fizinio ir psichologinio pasiruošimo. Likome sužavėti Kristinos pasakojimu apie jos misiją Afganistane. Klausydamasis karininkės, ne vienas turbūt pagalvojo: „Ar aš galėčiau būti toks pat kaip ir ji?“ Į šį klausimą atsakyti galime – taip. Taigi, Kristinos žodžiais tariant, „Jeigu turi tikslą ir gali apie tai svajoti, vadinasi gali tai ir padaryti“. Dėkojame karininkei Kristinai už viešnagę.

Bibliotekininkė Vida