^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Biomechanikos inžinerija – teorija ir praktika

Sausio 18 dieną Molėtų gimnazistams paskaitą skaitė Vilniaus Tech medicininės ir reabilitacinės technikos laboratorijos vedėjas, biomechanikos inžinerijos katedros lektorius Donatas Lukšys. Paskaitoje  dalyvavę I ir IV klasių gimnazistai išgirdo apie biomechanikos mokslo naujoves, dirbtinių organų ir galūnių konstravimą bei pritaikymą, bioninių galūnių evoliuciją, taikant besivystančias technologijas. Mokiniams buvo įdomu sužinoti, kada buvo sukurta pirmoji bioninė kūno dalis, kaip, tobulėjant technologijoms, keičiasi kūno galūnių protezai, kaip jie kuriami.

Paskaitos metu svečias pristatė Vilnius Tech Mechanikos fakulteto Biomechanikos inžinerijos katedros studentų baigiamuosius darbus, papasakojo apie atliekamus tyrimus, taip sudomindamas mokinius inžinerijos studijomis.  Gimnazistams tai aktuali, įdomi ir reikšminga patirtis, planuojant savo karjerą.

Valerija Mateikienė

 

Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.