^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Konferencija „Lituanistika mokykloje“

Vasario 22 dieną VU Šiaulių akademijoje vyko metodinė – dalykinė konferencija „Lituanistika mokykloje“.

Mokykla keičiasi, diegiama daug įvairių naujovių, todėl natūralu, kad mokytojai praktikai ir mokslininkai turi susitikti: aktualius dalykus būtina aptarti, probleminius klausimus išdiskutuoti, pagaliau – pasidalyti patirtimi. Pranešėjų – 22. Perskaityta 20 pranešimų aktualiais atnaujinto lietuvių kalbos ir literatūros turinio ir mokymo, mokymosi klausimais.

Šioje konferencijoje pranešimą „Donelaičio metamorfozė: skaitome šiuolaikiškai” parengėme ir savąja patirtimi dalijomės ir mes, Molėtų gimnazijos lietuvių kalbos mokytojos Daiva Sičiūnienė bei Lina Urbanavičienė.

Mokytojų mokymasis bendradarbiaujant Lietuvos mokyklose jau tampa įprastu reiškiniu, skatinančiu naujas veiklas, kuriančiu bendradarbiaujančių mokyklų tinklus.

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.