Sveikinimai ir padėkos

Vizitas Italijoje. Antroji diena

Antrą viešnagės dieną, „Erasmus+“ projekte „Inovatyvus ugdymas su STEAM“ Italijoje dalyvaujančioms mokytojoms buvo suteikta proga stebėti mokytojų ir mokinių veiklą anglų kalbos pamokose. Jaunieji šios mokyklos mokiniai (14-15 m.) debatavo uniformų reikalingumo mokykloje tema, ieškojo argumentų „už“ ir „prieš“. Kadangi jiems anglų kalba yra antroji užsienio kalba (pirmoji yra ispanų), tai sklandžiai dėstyti savo mintis mokiniams nebuvo lengva. Vėliau mokytojos susitiko su profesinio orientavimo skyriaus atstovais. Po darbingos dienos buvo aplankytas Milanas, pasigrožėta nuostabiąja Milano katedra, Vittorio Emanuele II galerijos alėja.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.