^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Iš konferencijos „Kurkime ateitį kartu su VILNIUS TECH“ sugrįžus

Gegužės 30 dieną Vilnius TECH vyko moksleivių konferencija „Kurkime ateitį kartu su VILNIUS TECH“. Joje pranešimais žodžiu buvo pristatyti 21 mokinio iš įvairių Lietuvos mokyklų projektiniai darbai. Su savo atliktų projektų pranešimais dalyvavo trys mūsų gimnazijos mokiniai: Rugilė ir Kajus - „Įrankis įvairių skysčių tyrimui, naudojant šviesos lūžio dėsnį“ ir Linas – „Saulės jėgainių panaudojimo artimoje aplinkoje tyrimas“.

Skaityti daugiau: Iš konferencijos „Kurkime ateitį kartu su VILNIUS TECH“ sugrįžus

Laukia įtemptas ruduo...

Molėtų gimnazijos I -II klasių komanda: S. Druskytė, G. Kavoliūnaitė, E. Dubnikovaitė, M. Baranauskaitė, K. Okunevas ir A. Činčikas, atlikę daugybę Žaliosios olimpiados rengėjų užduočių , surinkę maksimalų balų skaičių ir gavę tris papildomus taškus, tęs Žaliosios Odisėjos 2023  kelionę spalio mėnesį Vilniuje.

Skaityti daugiau: Laukia įtemptas ruduo...

„Atgal į mokyklą“

„Atgal į mokyklą“ – visos ES mastu vykdomas projektas. Lietuvoje jį įgyvendina Užsienio reikalų ministerija.  Projekto tikslas - suteikti galimybes moksleiviams ir jų mokytojams gauti žinių apie ES ir valstybių narių veikimą joje. Ministerijos darbuotojai vyksta į mokyklas. Diplomatai ir kiti ministerijos darbuotojai pasakoja mokiniams, kas yra ES, kuo yra svarbi narystė.

Skaityti daugiau: „Atgal į mokyklą“

Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.