^Atgal į viršų

Lietuvių English (UK)

Kvalifikacijos tobulinimo programa Marijampolėje

Birželio 20 dieną Molėtų gimnazijos mokytojai dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo programos „Ugdymo(si) aplinkos, kurioje skatinama mokinių asmeninė ūgtis, veiksminga“ II modulio edukacinėje išvykoje-seminare Marijampolės Sūduvos gimnazijoje tema „Mokymo(-si) aplinkų, infrastrūktūros inovatyvumo bei patrauklumo įtaka mokinių pasiekimams“.

Skaityti daugiauKvalifikacijos tobulinimo programa Marijampolėje

TŪM Įtraukiojo ugdymo grupės nariai dalinosi medžiaga su kolegomis

Birželio 18 dieną gimnazijoje vyko mokytojų tarybos posėdis. Posėdžio metu gimnazijos TŪM Įtraukiojo ugdymo grupės nariai supažindino mokytojus su įvykusių mokymų „Įtraukusis ugdymas – mokykla kiekvienam“ medžiaga.  Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilija Dubauskienė savo pranešime pristatė, kokiomis vertybėmis turėtų būti grįstas įtraukusis ugdymas gimnazijoje, kaip keičiasi mokyklos vizija ir misija, kai vadovaujamasi principu mokykla kiekvienam.

Skaityti daugiauTŪM Įtraukiojo ugdymo grupės nariai dalinosi medžiaga su kolegomis

Id ir IId klasių gimnazistai vyko pramogauti ant „Akropolio“ ledo

Birželio 17 dieną Id ir IId klasių gimnazistai vyko pramogauti ant „Akropolio“ ledo. Šią pramogą klasėms dovanojo prekybos ir pramogų centras „Akropolis“  Vilniuje. Mat, Id klasės Austėja B. ir IId klasės Agnė S. dalyvavo respublikiniame piešinių konkurse „Tvarus Akropolis“, kurio tikslas, mokinių siūlomos aplinkai draugiškos ir socialiai atsakingos idėjos, kurios galėtų prisidėti prie darnaus prekybos centro vystymo.

Skaityti daugiauId ir IId klasių gimnazistai vyko pramogauti ant „Akropolio“ ledo

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.