^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Teisės aktai

Laukia įtemptas ruduo...

Molėtų gimnazijos I -II klasių komanda: S. Druskytė, G. Kavoliūnaitė, E. Dubnikovaitė, M. Baranauskaitė, K. Okunevas ir A. Činčikas, atlikę daugybę Žaliosios olimpiados rengėjų užduočių , surinkę maksimalų balų skaičių ir gavę tris papildomus taškus, tęs Žaliosios Odisėjos 2023  kelionę spalio mėnesį Vilniuje.

Gimnazistai atliko užduotis orientuotas į tris sritis: aplinkos polių (rūšiavimo stotelių įrengimas, plakatų su rūšiavimo taisyklėmis viešinimas, lipdukų su rūšiavimo taisyklėmis užlipdymas ant rūšiavimo konteinerių ), socialinį polių (edukacijos gimnazijoje, pradinėje mokykloje bei progimnazijoje), ekonominį polių (pvz. knygų/žurnalų mainytuvės).

Ačiū gimnazistams. Geros vasaros, nes laukia įtemptas ruduo...

Biologijos mokytoja R.Mongirdienė

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.