^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija prisideda prie savanoriškos veiklos, vykdant gyventojų vakcinaciją nuo Covid-19

Kokursas „Šalia mūsų ar už sienos“

Šių metų kovo-balandžio mėnesiais vyko socialinio plakato „Šalia mūsų ar už sienos“ konkursas. Konkurso darbais siekiama skatinti toleranciją tarp įvairių ugdymosi poreikių turinčių vaikų ir jaunimo.
Savo jėgas konkurse bando ir Molėtų gimnazijos III-IV kl. mokinės. Kviečiame pasigrožėti gimnazisčių darbais

Skaityti daugiau: Kokursas „Šalia mūsų ar už sienos“

Susitikimas su Raminta Naujanyte - Bjelle

Šiandien Molėtų gimnazijos I klasių mokiniai pokalbiui susitiko su kompozitore, atlikėja, autorinių teisių atstove Raminta Naujanyte - Bjelle. Pokalbio metu Bjellle papasakojo apie save, pristatė kompozitoriaus bei atlikėjo profesijas, supažindino su autorinių teisių detalėmis. Atsakė į daugybę užduotų klausimų.
Visų gimnazistų vardu dėkojame už šiltą, nuoširdų ir įkvepiantį pokalbį! Ačiū!!!

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.