


Gegužės 28–29 dienomis IId klasės mokiniai laiką leido kiek kitaip – aktyviai, bendruomeniškai ir kupini gerų emocijų.
Ketvirtadienio rytą mokiniai su mokytojomis Rūta ir Ramute leidosi į 12 kilometrų žygį baidarėmis. Nors kelionės metu visus netikėtai užklupo stiprus lietus ir sausų drabužių beveik nebeliko, gera nuotaika niekur nedingo – su dainomis ir šypsenomis visi pasiekė kitą stotelę – „Menišką kaimą“.

Kviečiame aktyviai teikti prašymus mokytis gimnazijoje nuo rugsėjo 1 d.

Gegužės 27-ąją su Molėtų gimnazija atsisveikino 73 XXIX laidos abiturientai. Raudono kilimo diena – Paskutinio skambučio šventė prasidėjo tradiciškai – papuoštų mašinų kolona miesto gatvėmis atriedėjo į gimnazijos kiemą, kur atvykstančiųjų laukė gimnazistai, mokytojai, tėvai. Direktorė Rimutė Guobienė, sveikindama abiturientus, teigė: „Per tuos metus, praleistus gimnazijoje, užaugote ne tik ūgiu. Tapote stipresni, brandesni, išmokote ieškoti sprendimų, susitvarkyti su nesėkmėmis, nepasiduoti ir suprasti, kad gyvenime kartais svarbiausia ne tai, kiek kartų suklydai, o kiek kartų atsikėlei ir bandei dar kartą. Egzaminuose nepasikliaukite vien atsitiktine sėkme, o rimtai ruoškitės. Mokslininkai gal ir ginčijasi dėl daugelio dalykų, bet dėl vieno tikrai sutaria: geriau 8 valandos miego negu 18 puodelių kavos ir desperatiškas bandymas „susikelti visą kursą į galvą“. Tad kantriai ir atkakliai darbuokitės, tikėkite savimi ir nepamirškite, kad tik pastangos augina būsimą derlių“.