


Jau ne vienerius metus Molėtų gimnazija dalyvauja Vilnius TECH nuotolinio ugdymo programoje „Ateities inžinerija“. Gegužės 21 dieną vyko devintojo sezono finalas, į kurį atrankos būdu pateko ir jame dalyvavo dvi Molėtų gimnazijos komandos.
IIId klasės komanda – Adomas Z. ir Kristupas N., – pasirinkę „Ateities inžinerijos“ (AI) tematiką „Finansų dirbtuvės: augink savo turtą“, parengė projektinį darbą „Trumpalaikės prekybos finansų rinkose strategijos efektyvumo analizė“. Jų projektinis darbas šioje tematikoje įvertintas I vieta.

Balandžio 30 dieną jau septintą kartą visoje Lietuvoje vyko nacionalinis aplinkosauginis projektas – „Atliekų kultūra“ 2026 egzaminas, kurį globoja Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija. Egzamino metu dalyviai gilino žinias ne tik apie atliekų rūšiavimą, bet ir apie atliekų mažinimą, perdirbimą, antrinį panaudojimą bei atsakingą vartojimą.

Gegužės 22 dieną grupė I–III klasių gimnazistų, besidominčių elektronika, Molėtų progimnazijos mokytojo Raimondo Budriaus kvietimu, dalyvavo edukacijoje su praktine-pažintine veikla Molėtų progimnazijos ir aukštųjų technologijų gamyklos „Teltonika“ technologijų klasėse.
