

Nauja mokinių atokvėpio, laisvalaikio bei ugdymosi erdvė su akustinėmis kėdėmis gimnazijoje įrengta iš Tūkstantmečio mokyklų programos (TŪM) lėšų. Modeliai su LED apšvietimu, USB jungtimis, „Bluetooth“ garsiakalbiais ir ausinių jungtimis leidžia patogiai naudotis skaitmeniniu ugdymo turiniu bei prisitaiko prie šiuolaikinių mokinių poreikių, be to idealiai tinka atsipalaiduoti, susikaupti.

Gegužės 18 dieną Molėtų gimnazijoje lankėsi ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Studentų priėmimo vadovė, inovacijų ir technologijų magistrantūros studentė Gabrielė Alkimavičiūtė.

Šiemet dalyvauti atrankiniame 24-osios Lietuvos mokinių astronomijos olimpiados ture buvo kviečiami šalies mokiniai, besidomintys astronomija ir astrofizika. Šalies baigiamajame etape dalyvauja vertinimo komisijos atrinkti geriausi atrankiniame etape dalyvavę mokiniai. Džiugu, kad Molėtų gimnazijos mokinė Danielė įveikė atrankinį turą ir buvo pakviesta į baigiamąjį etapą, kuris balandžio 16–18 dienomis vyko Kaltanėnuose.

Gegužės 15 dieną Molėtų gimnazijos I–IV klasių gimnazistų grupė lankėsi Mykolo Romerio universiteto (MRU) organizuotame renginyje, skirtame susipažinti su kriminalistikos mokslu ir kriminalisto profesija. Ši išvyka suteikė galimybę ne tik iš arčiau pažinti teisėsaugos pasaulį, bet ir praktiškai prisiliesti prie atsakingo kriminalisto darbo.
Naujai suburta Molėtų gimnazijos komanda „Molėtosfera“: Elada, Skaistė, Barbora, Emilija, Antanas ir Jokūbas - sėkmingai pasiekė „Žaliosios odisėjos“ pusfinalį, kuriame dalyvavo 69 komandos, užėmė 20 vietą ir į finalą nepateko.
Į finalinį etapą Vilniuje pateko 17 komandų: trūko labai nedaug… Tikiuosi, kad komandos nariai kitais metais vėl sieks pergalių!