

Gegužės 8 d. mūsų gimnazijos mokinys Vincentas dalyvavo Lietuvos geomokslų olimpiados II ture, vykusiame Geomokslų institute Vilniuje. Tai puikus pasiekimas ir reikšmingas įvertinimas mokiniui, kuris domisi gamtos mokslais, smalsiai tyrinėja pasaulį ir nebijo iššūkių.

Šiandien Ib klasės gimnazistai dalyvavo skaitymo skatinimo akcijos „Lietuva skaito 2026“ organizuotoje nuotolinėje pamokoje „Knygos leidyba: kūryba ar kasyba?“. Pamoką vedė Juozas Žitkauskas iš Slinktys.
Šiandien Id mokiniai su mokytoja Egle dalyvavo MO muziejaus edukacijoje „Dar ne pabaiga: kūrinių kompozicijos ypatumai“. Mokiniai interpretavo pasirinktus kūrinius ir diskutavo, ar dailės kūrinys iš tiesų turi pabaigą. Buvo išsakyta daug skirtingų mokinių nuomonių ir įžvalgų.
Molėtų gimnazijos 64 gimnazistai dalyvavo Lietuvos „Junior Achievement“ ugdymo karjerai iniciatyvoje „Empowering Youth“. 2026 metų iniciatyvos partneris – „Vinted“, siekiantis paskatinti merginas rinktis technologijų studijas ir karjerą. Iniciatyvos metu technologijų srities profesionalės – inžinierės, programuotojos, duomenų analitikės ir kitos ekspertės – vyksta į mokyklas dalytis savo profesine patirtimi, karjeros pasirinkimais, iššūkiais bei praktiniais patarimais. Taip merginos skatinamos drąsiau rinktis TECH krypties studijas ir profesijas.
Gegužės 7 dieną IIId klasė kartu su klasės vadove Valerija ir mokinio padėjėja Rita vykome į spektaklį „Pagalvinis“ pagal Kultūros paso programą Vilniaus Keistuolių teatre. „Pagalvinis“ - kriminalinė istorija, pasakojanti sudėtingą dviejų brolių gyvenimą. Vienas iš jų – neįgalus, todėl jų gyvenime netrūko sunkių išgyvenimų ir galiausiai tragiškų įvykių. Spektaklyje kalbama apie šeimą, kūrybą, žodžio laisvę ir žmogaus atsakomybę už savo veiksmus.