



Gegužės 28–29 dienomis IId klasės mokiniai laiką leido kiek kitaip – aktyviai, bendruomeniškai ir kupini gerų emocijų.
Ketvirtadienio rytą mokiniai su mokytojomis Rūta ir Ramute leidosi į 12 kilometrų žygį baidarėmis. Nors kelionės metu visus netikėtai užklupo stiprus lietus ir sausų drabužių beveik nebeliko, gera nuotaika niekur nedingo – su dainomis ir šypsenomis visi pasiekė kitą stotelę – „Menišką kaimą“.
