




Spalio 21-oji diena Molėtų gimnazijoje buvo išskirtinė: vyko pirmokų krikštynos. Visame pastate tvyrojo ypatinga atmosfera.

Molėtų gimnazijoje veikia dvi rudens tematikos parodos. Mokytoja Eglė su pirmokais kūrė darbus „Rudens spalvos“ ir eksponavo pirmo aukšto fojė. Įeinančius į gimnaziją džiugina geltonšoniai, oranžiniai moliūgai, kuriuos į parodą atnešė gimnazistai (daugiausiai parodos eksponatų - Id klasės).