
Vasario 28 d. Lietuvos vartotojų institutas I-II kl. gimnazistų grupei vedė simuliacinius mokymus. Šių mokymų tikslas - infopramogų forma paaiškinti konkretaus maisto produkto „kelią“ nuo lauko iki vartotojo, atskleisti maisto švaistymo problemos mastą pasaulyje ir patarti jauniesiems vartotojams, kaip išvengti maisto švaistymo namuose.
Molėtų gimnazijoje 2019-2020 mokslo metų I pusmetį puikiai ir labai gerai baigė septyniolika mokinių. Sveikiname!
Jolanta Liubeckaitė
Vasario 26 dieną Molėtų gimnazijos mokiniai turėjo galimybę įsitikinti, kad makaronai spagečiai yra ne tik maistas, bet ir gera statybinė medžiaga, todėl Lietuvoje bei pasaulyje vyksta čempionatai, kuriuose statomi tiltai iš įvairiausių tipų ir dydžių makaronų.
Varėm žiemą, o ji ėmė ir sugrįžo....
Molėtų gimnazijoje vykdomas programos „Erasmus+“ bendrojo ugdymo, profesinio mokymo ir suaugusiųjų švietimo 1 pagrindinio veiksmo (asmenų mobilumas mokymosi tikslais) projektas „Inovatyvūs ugdymo metodai - mokinio ir mokytojo sėkmei“. Mokytojos Rita ir Rūta dalyvavo darbo stebėjimo vizite IES Ausiàs March mokykloje (Gandia, Ispanija). Bendradarbiavimas su šios mokyklos programos „Erasmus+“ projektų koordinatoriumi Migueliu užsimezgė „eTwinning“ platformoje, ieškant partnerių projektams.