
Plėtojant profesinio orientavimo paslaugas, bendrąsias ir technologines kompetencijas, padedant geriau pažinti darbo rinką, tarp Molėtų gimnazijos ir Alantos technologijos ir verslo mokyklos pasirašyta bendradarbiavimo sutartis.
Vasario 14 dieną Molėtų gimnazijoje vyko tradicinė šventė – abiturientų Šimtadienis. Šventės kaltininkus pasitiko klounai ir pakvietė į cirko arena tapusią, dar dažais kvepiančią aktų salę.
Vasario 10 – 14 dienomis gimnazijoje vyko „Saugesnio interneto savaitė 2020“ renginiai. Informacinių technologijų pamokose mokiniai nagrinėjo, kaip elgtis, kad būtume saugūs virtualioje erdvėje: sprendė kryžiažodžius, dėliojo dėliones, aiškinosi, kokie yra kenkėjai ir kas kovoja su šiais kenkėjais.
2020 m. vasario 1 d. Utenos kolegijoje vyko mokinių Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso Bebras II etapas, kuriame dalyvavo I-ame etape geriausiai pasirodę 9-12 klasių moksleiviai. Į Uteną atvyko 66 dalyviai - 35 jauniai (9-10 kl.) ir 31 kolega (11-12 kl.). Net 10 Molėtų gimnazijos gimnazistų dalyvavo šiame konkurse.
Vasario 10-14 dienomis Molėtų gimnazijoje praūžė jau antrus metus iš eilės vykstanti „Menų savaitė“. Ilgųjų pertraukų metu gimnazijoje teatro, dailės ir muzikos mokytojos organizavo veiklas, į kurias įtraukė pedagogus ir mokinius.