

Birželio pradžioje Molėtų gimnazijos pirmų, antrų ir trečių klasių mokiniai dalyvavome dviejų dienų pažintinėje ekskursijoje po Lietuvos pajūrį ir Žemaitiją. Kelionės metu aplankėme Rusnę, Ventės Ragą ir Kintus, kur susipažinome su unikalia Nemuno deltos gamta, stebėjome Kuršių marias ir daugiau sužinojome apie šio krašto istoriją.
Projektinis darbas Molėtų gimnazijoje yra svarbi ugdymo proceso dalis, reikalaujanti atidaus ir kruopštaus darbo. O antrų klasių mokiniai puikiai su šia užduotimi susidorojo –birželio pradžioje jie ne tik pristatė mokslo metų trukmės projektinius darbus, bet ir įrodė, kad geba inovatyviai pažvelgti į tai, kas jau, regis, ištyrinėta ir žinoma. Tačiau svarbiausia tai, jog mokiniai savo išvadomis, sėkmėmis ir netgi tyrimo metu kilusiais iššūkiais pasidalijo savo dalyko grupėse.

Šiandien, birželio 8 dieną, Molėtų gimnazijos pirmų klasių mokiniai dalyvavo integruotoje dienoje, skirtoje žymiam lietuvių dailininkui ir kompozitoriui Mikalojui Konstantinui Čiurlioniui „Čiurlionio ženklai kalba jaunam žmogui“.

Birželio 1–4 dienomis Ic, Id, keli antrųjų klasių mokiniai ir mokytojos Kristina, Agnė ir Edita leidosi į pažintinę kelionę po Lenkiją ir Vokietiją.