^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

MOLĖTŲ GIMNAZIJA

1997 m. mokyklai suteiktas gimnazijos statusas. Molėtų gimnazija teikia pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą, vadovaudamasi filosofija: „Kaitos siekis – kiekvieno sėkmė“. Esame brandi, atsakingai pažangos siekianti bendruomenė, puoselėjanti toleranciją, bendruomeniškumą. Mes skatiname savanorystę ir lyderystę, siekiame kultūrinės ir etnokultūrinės brandos, vykdome projektines veiklas, mokslinę – tiriamąją veiklą įsteigtose Vilnius TECH klasėse. Atnaujintose, modernizuotose patalpose 346 gimnazistus ugdo 39 patyrę, atviri kaitai pedagogai, siekiantys kiekvieno asmeninės ūgties. Gimnazija – sveikatą stiprinančių, gamtosauginių, EKO, Sąžiningų mokyklų tinklo narė, Kritinio mąstymo ugdymo metodinis centras, verslumo ugdymo programos ekspertinė mokykla, Tolerancijos ugdymo centras.

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.