Lietuvių English (UK)

Sėkmingos klaidos – eksperimentai laboratorijoje

Prieš rudens atostogas IIIb klasės mokiniai vyko į edukaciją „Sėkmingos klaidos – eksperimentai laboratorijoje“, finansuojamą Kultūros paso. Cheminių eksperimentų edukatoriai pristatė chemijos mokslo asmenybių atradimus, keletą jų pademonstravo. Gimnazistai atliko eksperimentus su sausuoju ledu bei ugnimi, kurie paliko ne tik didelį įspūdį, bet ir papildė mokinių chemijos žinių bagažą.

Po edukacijos chemijos laboratorijoje, ištvermę, greitą orientaciją ir komandinį darbą pademonstravome žaisdami „Labyrinthus“, kuriame nugalėtojais tapome visi. Kupini įspūdžių iš cheminių triukų, emocijų iš žaidimo, grįžę išsiskirstėme rudens atostogoms.

Informavo V. Mateikienė