^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Sėkmingas Molėtų gimnazijos absolventų startas

Vasaros viduryje Molėtuose nualmėjo graži ir iškilminga atestatų įteikimo ceremonija, kurioje 100 abiturientų buvo įteikti „kelialapiai“ tolimesnei karjerai. Išsisklaidžius euforinėms šventiškoms nuotaikoms, atėjo svarbių apsisprendimų metas – kaip teisingai nuspręsti, ko nori ir ką gali. Didžiuojamės savo XXI laidos pasiekimais – per paskutinį dešimtmetį tai daugiausiai į universitetus įstojusių dalis – net 48 procentai.

Populiariausi tarp molėtiškių - Vilniaus universitetas (27 įstojusieji ) ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas (13 įstojusiųjų). Populiariausios specialybės - susijusios su informacinėmis technologijomis. Trys absolventai jau pasipuošę karinėmis uniformomis, pasirinko „savanorio košę“. Vienuolika buvusių gimnazistų nusprendė bent kol kas padirbėti.

Džiaugiamės, jeigu nors kiek prisidėjome prie savo mokinių tikslų įgyvendinimo. Labai nuoširdžiai linkime jiems sėkmės.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Vilija Dubauskienė

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.