^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

VGTU klasių sezonas prasideda

Šią savaitę į Vilniaus Gedimino technikos universitetą buvo pakviesti visų dvidešimt keturių mokyklų, kuriose yra VGTU klasės, atstovai. Molėtų gimnazijai šiame susitikime atstovavo direktorės pavaduotoja V. Dubauskienė.

Visiems gimnazijos mokytojams padėką perdavė VGTU rektorius A.Daniūnas. Jis dėkojo mokytojams už gerai pasiruošusius studijoms studentus ir akcentavo, kad net 48 procentai pirmakursių šiais metais yra iš mokyklų, kuriose įsteigtos VGTU klasės. Šiais metais trylika Molėtų gimnazijos absolventų pasirinko studijas šiame universitete, kuris minimas tarp geriausių 2,1 proc. pasaulio universitetų. Rektorius akcentavo, kad gyvename pramoninės revoliucijos kontekste, todėl inžinierinės specialybės yra labai perspektyvios.

Džiugu, kad mūsų liepos mėnesį abiturientų išleistuvių šventėje dalyvavo VGTU atstovas ir įteikė VGTU klasių pažymėjimus vienuolikai molėtiškių.

Taigi Ir vėl ratas užsisuka iš pradžių, kviesdamas naujus gimnazistus į įdomias ir įtraukiančias VGTU klasių veiklas.

Direktorės pavaduotoja V.Dubauskienė

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.