^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Anykščių J. Biliūno gimnazijos pedagogų viešnagė

Geriausias būdas išlaikyti draugystę – dalytis mintimis apie savo darbus. Žmones labiausiai suartina veikla. 

Johann Wolfgang von Goeth

Mokyklų bendradarbiavimas – tai galimybės keistis informacija, mokytis vieniems iš kitų, pasidalinti gerąja patirtimi.
 
Sausio 6 d. į gimnaziją atvyko Anykščių Jono Biliūno gimnazijos pedagogai. Molėtų gimnazijos direktorė Rimutė Guobienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė supažindino svečius su gimnazija, vykdoma veikla, atnaujintomis erdvėmis. Direktorės pavaduotoja Vilija Dubauskienė skaitė pranešimą „Paveikaus savivaldaus mokinio ugdymo būdai Molėtų gimnazijoje“. Biologijos mokytoja Regina Mongirdienė ir vokiečių kalbos mokytoja Valentina Zapolskienė pristatė taikomus netradicinio ugdymo metodus. Skaitė pranešimą „CLILiG metodo taikymas gamtamoksliniame ir kalbiniame ugdyme“.
 
Džiaugiamės šiltu bendravimu su Anykščių Jono Biliūno gimnazijos pedagogais.
 
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui G. Marcinkėnienė

 

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.