^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Sausio 13 - Laisvės gynėjų diena

Sausio 13-oji diena svarbi kiekvienam Lietuvos piliečiui. Ši diena primena mums 1991 metų sausį, kuomet tūkstančiai žmonių stojo ginti atkurtą Lietuvos Nepriklausomybę.

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kvietė prisijungti prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Ji Lietuvoje vyko jau penkioliktą kartą.

Molėtų gimnazijos bendruomenė aktyviai įsitraukė į pilietinę iniciatyvą „Atmintis gyva, nes liudija“. 8 valandą dešimčiai minučių languose buvo uždegtos vienybės ir atminimo žvakutės, kurios simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę. Klasių valandėlėse prisiminti Sausio 13 dienos įvykiai. Klasių vadovės jaunajai kartai perdavė žinią apie 1991 metų sausio įvykių prasmę mūsų valstybei.

Mes visi turime  išsaugoti Sausio 13 d.ienos įvykių atminimą, žmonių ryžtą ir pasiaukojimą. „Vėliavą ne taip sunku iškelti, kaip sunku per kasdienybę nešti“ (Just. Marcinkevičius).

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė

Jolantos Liubeckaitė nuotraukos

  

 
Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.