^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Pasirašyta dar viena bendradarbiavimo sutartis

Molėtų gimnazijos direktorė R.Guobienė ir Kauno technologijos universiteto laikinai einanti rektoriaus pareigas J.Šiugždienė pasirašė bendradarbiavimo sutartį tarp šių ugdymo institucijų. Ypač džiugina tai, kad iniciatyvą parodė universiteto atstovas, pastebėjęs mūsų gimnazijos iniciatyvas dalyvaujant ir organizuojant įtraukias veiklas.

Buvome pakviesti tapti penkiasdešimt penkta gimnazija – KTU partnere. Ši sutartis atvers platesnes galimybes ne tik mokinių, bet ir mokytojų kompetencijų gilinimui, mokymuisi ne tik klasėse ir ne tik su mokytojais, bet ir pažinti studentišką gyvenimą susitinkant su bendraamžiais, jau minančiais universiteto slenksčius.

Tai dar viena galimybė plėsti savo pažinimo ribas.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Vilija Dubauskienė

 

 

   

 

 

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.