^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Egzaminai susirūpinta anksti

Šiais metais abiturientai visoje Lietuvoje jau rudenėjant pradeda rinktis kokius brandos egzaminus laikyti. Iki rugsėjo pabaigos reikėjo pasirinkti mokyklinius menų ir technologijų egzaminus bei brandos darbą. Brandos darbas molėtiškių abiturientų nesudomino. Tačiau mokykliniai dailės ir technologijų egzaminai šiais metais yra  populiarūs: dailę pasirinko keturiolika, o technologijos devyni ketvirtokai. Šie egzaminai – tai ugdymo proceso dalis, jie jau prasidėjo, o įvertinti bus iki balandžio 1 d.

Visus likusius brandos egzaminus gimnazistai privalo pasirinkti iki spalio 24 d. Apsisprendus kokius egzaminus laikyti, svarbiausias dalykas, kurį dar reikės padaryti iki pavasario – tai kuo geriau jiems pasiruošti.

Sėkmės !

Pavaduotoja ugdymui Vilija Dubauskienė

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.