^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Pažink prekybą žmonėmis ir narkotikų pavojus

Spalio 16 dieną Molėtų gimnazijos IIb klasės mokiniai su klasės vadove  Kristina Kneziene lankėsi Užimtumo tarnybos Panevėžio KAD Utenos JUS  Molėtų jaunimo darbo centre. Prevencinę paskaitą apie narkotikus ir prekybą žmonėmis skaitė lektorius Remigijus Kutka, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus viršininkas.

Renginyje pateikta informacija jaunimui buvo labai aktuali ir naudinga, gimnazistai liko susidomėję aktualia tema. Paskaitos klausytojai ne tik išgirdo naudingos informacijos, bet ir gavo atminimo dovanėlių.

Mokytoja  Kristina Knezienė

Editos Ivaškevičienės nuotraukos

 

   

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.