^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

Lauko bibliotekėlė kviečia SKAITYTI IR DALINTIS!!!

Rugsėjo 8 dieną Molėtų gimnazijos abiturientų alėjoje vyko lauko bibliotekėlės atidarymo šventė. Molėtų gimnazijos mokinių komanda dalyvavo Molėtų rajono savivaldybės administracijos skelbtame ,,Jaunimo iniciatyvų“ konkurse ir laimėjo lauko bibliotekėlės - knygų namelio ir skaitymo suoliuko finansavimą. Šis knygų namelis unikalus tuo, jog kiekvienas gali ne tik pasiimti, bet ir atnešti bei padovanoti jau perskaitytas knygas kitiems. Patogioje vietoje, po atviru dangumi, Molėtų gimnazijos ąžuolų alėjoje esantis knygų namelis nuolat laukia skaitytojų.

Dėkojame visiems dalyvavusiems atidarymo šventėje, apgyvendinusiems savo perskaitytas knygas knygų namelyje. Taip pat dėkojame Almantui Beniauskui, padėjusiam įgyvendinti idėją.

                      Projekto mentorė Vida

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.